Kontakt Invent A/S

Du kan altid kontakte os på vores fælles tlf. 8747 0017, eller mail Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den..

Herunder ses team Invent. Klik på os hvis du vil læse mere om hvad vi kan hjælpe dig med. 

Lars Jensen Direktør / Chefkonsulent CAD | PDM | PLM lars@invent.dk Direkte tlf. +45 2047 2263

Lars Jensen
Direktør / Chefkonsulent CAD | PDM | PLM
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Direkte tlf. +45 2047 2263

Kent Bøttger System Konsulent CAD | PDM | PLM kbo@invent.dk Direkte tlf. +45 7879 9379

Kent Bøttger
System Konsulent CAD | PDM | PLM
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Direkte tlf. +45 7879 9379

Jonas Strømholt Lau Konsulent CAD | BIM jonas@invent.dk  Direkte tlf. +45 6133 0304

Jonas Strømholt Lau
Konsulent CAD | BIM

Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. 
Direkte tlf. +45 6133 0304

gergana-05-01-2021-450x526.png

Gergana Ustabashieva
Konsulent CAD | 3D Print 
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.  
Direkte tlf. +45 9215 4405

Maria Lykke Mai Salg– og administration maria@invent.dk  Direkte tlf. +45 7879 9377

Maria Lykke Mai
Salg– og administration

Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. 
Direkte tlf. +45 7879 9377

Anette Trane Knudsen Bogholder bogholder@invent.dk Tlf. 8747 0017
Rasmus Bredal System Konsulent CAD | PDM | PLM rasmus@invent.dk Direkte tlf. +45 7879 9373

Rasmus Bredal
System Konsulent CAD | PDM | PLM
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Direkte tlf. +45 7879 9373

Jens Bejer System Konsulent CAD | PDM | PLM jens@invent.dkD Direkte tlf. +45 2074 9176

Jens Bejer
System Konsulent CAD | PDM | PLM
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.D
Direkte tlf. +45 2074 9176

Bo Pedersen System Konsulent CAM  bo@invent.dk Direkte tlf. +45 2344 8818

Bo Pedersen
System Konsulent CAM 
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Direkte tlf. +45 2344 8818

Anni Brauer Nissen Salg, HR – og marketing anni@invent.dk Direkte tlf. +45 7879 9371

Anni Brauer Nissen
Salg, HR – og marketing
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Direkte tlf. +45 7879 9371

Mikkel Frost Konsulent CAD  mikkel@invent.dk Direkte tlf. +45 4055 3572

Mikkel Frost
Konsulent CAD 
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Direkte tlf. +45 4055 3572

Nicolaj Broe System Konsulent CAD | PDM | VR nicolaj@invent.dk Direkte tlf. +45 7879 9376

Nicolaj Broe
System Konsulent CAD | PDM | VR
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Direkte tlf. +45 7879 9376

Steen Christiansen Konsulent | IT steen@invent.dk  Direkte tlf. +45 2185 5252

Steen Christiansen
Konsulent | IT

Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. 
Direkte tlf. +45 2185 5252

Daniel Bak Stausholm Konsulent CAD | CAM daniel@invent.dk Direkte tlf. +45 4160 2035

Daniel Bak Stausholm
Konsulent CAD | CAM
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Direkte tlf. +45 4160 2035

Amalie Tandrup Salg - og kommunikation  amalie@invent.dk Direkte tlf. +45 7879 9372

Amalie Tandrup
Salg - og kommunikation 
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Direkte tlf. +45 7879 9372

Anders Friis anders@invent.dk Direkte tlf. +45 5219 7080

Anders Friis
Salg

Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Direkte tlf. +45 5219 7080