Kontakt Invent A/S

Du kan kontakte os på vores fælles e-mail adresse Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. eller ved at gribe telefonen og ringe til os på tlf. 8747 0017.
Herunder ses team Invent. Klik på os, hvis du vil lære os bedre at kende. 

Lars Jensen Direktør / Chefkonsulent CAD | PDM | PLM lars@invent.dk Direkte tlf. +45 2047 2263

Lars Jensen
Direktør / Chefkonsulent CAD | PDM | PLM
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Direkte tlf. +45 2047 2263

Steen Christiansen Konsulent | IT steen@invent.dk  Direkte tlf. +45 2185 5252

Steen Christiansen
Konsulent | IT

Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. 
Direkte tlf. +45 2185 5252

Anni Brauer Nissen Salg, HR – og marketing anni@invent.dk Direkte tlf. +45 7879 9371

Anni Brauer Nissen
Salg, HR – og marketing
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Direkte tlf. +45 7879 9371

Bonny Helbo Møller  System Konsulent CAD | PDM bonny@invent.dk Direkte tlf. +45  7879 9375

Bonny Helbo Møller 
System Konsulent CAD | PDM
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Direkte tlf. +45  7879 9375

Rasmus Bredal System Konsulent CAD | PDM | PLM rasmus@invent.dk Direkte tlf. +45 7879 9373

Rasmus Bredal
System Konsulent CAD | PDM | PLM
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Direkte tlf. +45 7879 9373

Jens Bejer System Konsulent CAD | PDM | PLM jens@invent.dkD Direkte tlf. +45 2074 9176

Jens Bejer
System Konsulent CAD | PDM | PLM
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.D
Direkte tlf. +45 2074 9176

Maria Lykke Mai Salg– og administration maria@invent.dk  Direkte tlf. +45 7879 9377

Maria Lykke Mai
Salg– og administration

Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. 
Direkte tlf. +45 7879 9377

Anette Trane Knudsen Bogholder bogholder@invent.dk Tlf. 8747 0017
Nicolaj Broe System Konsulent CAD | PDM | VR nicolaj@invent.dk Direkte tlf. +45 7879 9376

Nicolaj Broe
System Konsulent CAD | PDM | VR
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Direkte tlf. +45 7879 9376

Jonas Strømholt Lau Konsulent CAD | BIM jonas@invent.dk  Direkte tlf. +45 6133 0304

Jonas Strømholt Lau
Konsulent CAD | BIM

Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. 
Direkte tlf. +45 6133 0304

Amalie Tandrup Salg - og kommunikation  amalie@invent.dk Direkte tlf. +45 7879 9372

Amalie Tandrup
Salg - og kommunikation 
Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Direkte tlf. +45 7879 9372

Er du vores nye kollega?

Er du vores nye kollega?
Du er altid velkommen til at sende
en ansøgning
i vores retning, hvis
du kan være med til at skabe

værdi hos Invent.